ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Agents of S.H.I.E.L.D.

7.53 / 10.0 (14176 oy)
IMDB: 7.5
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  • Gelmiş geçmiş en iyi çizgi roman uyarlaması dizi. Marvel filmlerini tamamlarken onlardan ayrı bir dünya kurmayı başarıyor. Diğer Marvel dizilerinin aksine potansiyelini farkedip her sezon üstüne bir şeyler katarak devam etti. Birinci sezonla yedinci sezon arasında çok büyük bir fark var kendini çok güzel geliştirebilmiş. Her bölümü bir film tadında. Çok çok güzel bir diziydi, bir 7 sezon daha izlenirdi.

    Thecavalry
    (2 ay önce)
    Cevap Yaz
Agents of S.H.I.E.L.D.'un yayınlanan son bölümü

2013 yılında yayınlanan agents of s h i e l d Marvel hayranları için keyif veren bir dizidir. Marvel’ın gizemli evreninde geçen olaylar, aksiyon ve macera içermektedir. Buna göre Avengers filminde ölümüne tanıklık edilen Ajan Coulson, bu dizide sağdır. Ajan Coulson dünyada bazı şeylerin yolunda gitmediğini bilmektedir. Özellikle olağanüstü bazı durumlar, dünyayı tehdit etmektedir. Bu tehdidi kaldırma görevi de kendisine düşmektedir.

Coulson, gelişen sıra dışı olaylarla mücadele etmek için bir ekip kurmaya karar verir. Ekip 5 kişiden oluşmaktadır. Coulson onlara bir de uçak tahsis eder. Ekip incelendiğinde onların süper güçleri yoktur. Fakat her biri özel yeteneklere sahiptir. Bu yeteneklerini kötülerle mücadelede kullanacak ve dünyayı kurtaracaklardır.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.