ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Archer

8.53 / 10.0 (3625 oy)
IMDB: 8.6
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
2 YORUM
@lana kane 8 ay önce
Mükemmel bir dizi nasıl hiç yorum yok anlamadım. Normalde Netflixten izliyorum ama yorum okumak için gelmiştim. Gerçekten beklemediğim kadar kaliteli ve eğlenceli bir yapım. son sezona gelmiş bulunmaktayım... Büyük ihtimalle tekrar başlarım çünkü çok... [Devamını gör..]
Mükemmel bir dizi nasıl hiç yorum yok anlamadım. Normalde Netflixten izliyorum ama yorum okumak için gelmiştim. Gerçekten beklemediğim kadar kaliteli ve eğlenceli bir yapım. son sezona gelmiş bulunmaktayım… Büyük ihtimalle tekrar başlarım çünkü çok çabuk bitirdim çok beğendiğim için.
@valerian 1 sene önce
son sezonu diğer sezonların hatrına izleyemedim bu dünya bir yalan lan içim parçalanıyo
Archer'un yayınlanan son bölümü

Çizgi film seven yetişkinler için dizileştirilmiş Archer, animasyon sanatının yoğun olarak kullanıldığı bir dizidir. James Bond’un hikayesinden esinlenerek oluşturulan archer pervasız ve çapkın olan ajan Sterling Archer’in maceralarını anlatmaktadır. Oldukça kaliteli bir yapım olmakla birlikte komedi dolu bir hikayesi vardır. Çizgisini bozmadan devam eden Archer, boş zamanlarını doldurmak isteyenler için kaliteli bir hikaye anlatmaktadır.

Dizideki karakterlerin hiçbiri normal değildir ve bu diziyi daha da ilginç hale getirmektedir. Her sahnede öldürücü bir etkiye sahiptir ve espri tarzı ile izleyiciye kahkahalar attırmaktadır. Monologlar ve diyaloglar oldukça başarılıdır, izleyiciyi gülmekten ağlatmaktadır. Sürekli ters köşelere yer verilmesi, izleyicinin bir sonraki bölümü tahmin edemeyerek heyecanlanmasına neden olmaktadır. Vurdumduymaz ve umursamaz karakter Sterling Archer, izleyiciye komik dakikalar yaşatmaktadır.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.