ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Better Call Saul

8.53 / 10.0 (36540 oy)
IMDB: 8.7
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  • Mükemmel bir yapım, sevdiğim dizileri favorilerime alıp izleme listesi yapma olanağı aynı eski sistem gibi. Hiçbir şey değişmemiş. Çok mutlu ettiniz mübarek ayda piyasada dizi izlenmiyordu reklamdan +18 içeriklerden. İyiki geldiniz. Rabbim yardımcınız olsun muvaffak etsin sizleri.

    Melanie
    (1 sene önce)
    Cevap Yaz
Better Call Saul'un yayınlanan son bölümü

Yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana hem izleyiciden hem de eleştirmenlerden beğeni toplayan better call saul, “Breaking Bad” dizisinin devamı niteliği taşıyor. Avukat Jimmy McGill’in başına gelenlerin işlendiği dizide hukuk ve adalet kavramına da vurgu yapılıyor. Kendi çapında bir avukatken ahlaki değerlerden uzak bir hukuk insanına dönüşen adam aynı kişi olabilir mi?

Kendi kaderini değiştirmek ve yeniden yazmak isteyen Jimmy, zorlu bir dönemden geçerken karanlık geçmişini de silmek ister. Karşısına çıkan ilk fırsatta eski alışkanlıklarından asla kopamayacağını da anlamış olur. Tehlikeli suçlar, gerginlikler ve yeni işler küçük çaplı intikam planlarının devreye girmesiyle boyut değiştirir. Yeni müvekkilleriyle profesyonel bir ilişki içinde kalmaya çabalayan avukat, gizli yardımları kabul ederek farklı bir yere sürüklenir.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.