ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Black Mirror

8.53 / 10.0 (33219 oy)
IMDB: 8.9
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
 • Her bölümü ayrı anlamlı ve farklı. Inside no. 9, The Twilight Zone, Dekalog dizileri benzeri… Izlemeye değer dizi. İyi seyirler.

  ayseamanurayri
  (4 ay önce)
  Cevap Yaz
 • Haziranın ilk haftası 5. sezonun geleceğini duyurmuşlardı, buradan izlemeyi düşünüyorum. Sitenizde herşeye yorum yapmayı, üyelerle etkileşim kurmayı özlemişim. Umarım buralar eskisi gibi canlanır harika olur.

  Melanie
  (2 sene önce)
  Cevap Yaz
Black Mirror'un yayınlanan son bölümü

Her bölümünü farklı bir senaristin kaleme alıp farklı bir yönetmenin çektiği black mirror distopik öykülerin yer aldığı bilim-kurgu türündeki bir dizidir. Teknolojinin yol açtığı tahribatların gelecek yüz yıllarda alacağı hal aksiyon ve gerilim türüyle harmanlanarak seyirci ile buluşuyor.

Ana konuların başında yapay zeka, televizyon kültürü ve hafıza yer almaktadır. Bunun yanı insanın teknolojik cihazlar karşısındaki çaresizliği de başarılı bir şekilde yansıtılıyor. Dizisinin son sezonundaki bölüm ise toplam 4 saat sürmektedir.

Bu bölümün ayırt edici özelliği tamamen interaktif olmasıdır. Buna göre dizinin nasıl devam edeceğine direkt olarak izleyiciler karar veriyor. Bölümün birden çok finali de var. Black mirror İngiliz yapımı olup en çok izlenen dizilerin başında gelmektedir.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.