ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Brave New World

7 / 10.0 (3 oy)
IMDB: 6.7
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
2 YORUM
@Thecavalry 8 ay önce
Kitapla birebir örtüşmüyor ama konunun sürekliliği açısından yapılan değişiklikler kötü olmamış. En azından bi distopya dizisi için vadedilen çoğu şeyi sunuyor. Kitapta verilmek istenen mesajların birçoğu atlanmış. Hikaye zaman zaman havada kalıyor a... [Devamını gör..]
Kitapla birebir örtüşmüyor ama konunun sürekliliği açısından yapılan değişiklikler kötü olmamış. En azından bi distopya dizisi için vadedilen çoğu şeyi sunuyor. Kitapta verilmek istenen mesajların birçoğu atlanmış. Hikaye zaman zaman havada kalıyor ama diğer sezonlar gelecekse zamanla oturur. Şartlandırma, kast sistemi, embriyo üretimi gibi konular daha derin işlenebilirdi diye düşünüyorum. Bir çırpıda biten bir dizi umarım diğer sezonlarda konunun potansiyelini yakalayabilirler.
@ayseamanurayri 9 ay önce
2. sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum. Soluksuz izlenir. Sonlara doğru şaşırttı. Sonu tahmin ettiğim gibi olmadı. Konu ve işleniş bakımından giderli. İyi seyirler.
Brave New World'un yayınlanan son bölümü

Brave New World, teknolojinin çağ atladığı bir gelecekte geçiyor. İnsanların sağlık anlamında mükemmel konumda olduğu bu evrende savaş ve yoksulluk gibi sorunlar tamamen yok olurken insanlar için anlamı olan birçok değer de ortadan kaybolur.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.