ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Friends

8.53 / 10.0 (18121 oy)
IMDB: 8.9
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
 • ölmeden önce mutlaka izlenmesi gereken bir dizi ama hakkında kısmında spoiler var hoşlanmayanlar olabilir mutlaka düzeltilmeli

  mikhoneyironhand
  (21 saat önce)
  Cevap Yaz
 • Orijinal sesleri ile olan Türkçe dublaj kalkmış sadece sizde vardı ve su an yok yardımcı olursanız çok sevinirim MItr dublaj seçeneği ile gelnisti

  Harub
  (6 ay önce)
  Cevap Yaz
 • Kesinlikle bitmemesi gereken bir yapımdı. Harika bir kadro mükemmel oyunculuklar. 3 kez izlemişimdir ve gerçekten her insanın ölmeden önce 1 defada olsa izlemesini öneriyorum.

  Melanie
  (1 sene önce)
  Cevap Yaz
Friends'un yayınlanan son bölümü

Ülkemizde Sıkı Dostlar adıyla da yayınlanan friends Amerikan sitcom dizisidir. Üçü kadın, üçü erkek arkadaşların başlarından geçen olaylar komik şeklinde anlatılıyor. Olaylar genellikle New York Central Park Cafe’de geçiyor.

Komedi Tadında Hayat Hikayeleri

Rachel (Jennifer Aniston) istemediği evlilikten kaçarak New York’a, Monica’nın (Courtney Cox) yanına taşınır. Central Park Cafe’de garson olarak taşınır. Joey (Matt LeBlanc) ile kısa süreli gönül ilişkisi yaşar.

Joey, aktör olmak isteyen bir gençtir. Esprili ve cana yakın olmasına rağmen dağınık ve vurdumduymazdır. Ev arkadaşı, Chandler (Matthew Perry) evin bütün sorumluluğunu üzerine almıştır. Chandler, Monica’ya aşık olur ve birliktelikleri başlar. 20’li yaşlardaki bu gençlerin başlarında geçen aşkları, ayrılık acıları ve başlarına gelen maceralar komedi tadında işleniyor.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.