ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Gilmore Girls

8.53 / 10.0 (29762 oy)
IMDB: 8.2
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  • İzledikten sonra Stars Hollow’da yaşamak için hayaller kurduruyor. Okuyan var mı bilmiyorum ama içinizi ısıtan sıcacık, entrikadan uzak, stressiz muhteşem bir dizi. Lütfen izleyin lütfen

    Thecavalry
    (2 ay önce)
    Cevap Yaz
Gilmore Girls'un yayınlanan son bölümü

Hayali bir kasabada yaşayan bir anne ve kızın hikayesine odaklanıyor Gilmore Girls film. Anne Lorelai (Laurenn Graham) kızı ise Rorry (Alexis Bleidel) Star Hollow’da kalıyorlar. Anne, hamile kalıp kızını büyütme fikrine kapıldığında henüz kızının şimdiki yaşındaydı. Bu karar onun aristokrat, kültürlü ailesinde ciddi anlamda travma etkisi yaratmıştı.

Kızı Rory’nin Chilton okuluna kabul edilmesi ile çaresiz kalıp, ailesinin kapısını çalmak zorunda kaldı. Anne Lorei, kızının geçmiş yıllarda kendisinin yaptığı hataların yapmaması adına elinden gelenleri yapıyor. İkilinin araları ise son derece güçlü bağlarla örülmüş. Anne ve kızı birbirlerine o kadar çok benziyorlar ki onları ayırt etmek bile güç oluyor. Star Hallow kasabası için söylenecek tek kelime ise orada yaşayan insanların hepsinin seçmece olması ve her birinin farklı hikayesinin olması.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.