ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Lucifer

8.53 / 10.0 (23506 oy)
IMDB: 8.2
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  • Tom Ellis hayranı olarak netflixin almasına çok sevinmiştim. FOX yazıyor hala kanal bilgisinde onu düzeltebilir misiniz sanırım farkedilmedi. Bu dizide 5. sezon onayını almalı diye düşünüyorum, izleyicilere spoiler vermek olmaz ama kesinlikle 4. sezon en iyi sezondu. Netflix gerçekten farkını konuşturmuş.

    Melanie
    (1 sene önce)
    Cevap Yaz
Lucifer'un yayınlanan son bölümü

Cehennem lordu olan Lucifer karakterinin cehennemden sıkılarak, cehennemi terk etmesi ile dizinin hikayesi başlamaktadır. Deli dolu bir hayat sürmek için Los Angeles’a yerleşen Lucifer, yanında getirdiği şeytan Maze ile bir bar işletmektedir. Dünyada gerçek aşkı tadan Lucifer’in sevdiği kadın öldürülür ve karakter intikam almaya karar verir.

Her ne kadar dini çevreler tarafından birtakım eleştirilere maruz kalsa da, lucifer başarılı reytingler elde etmektedir. İlk bölümdeki yapısından bir hayli uzaklaşan Lucifer, polisiye tarzı ile daha fazla ön plana çıkmaktadır. Şeytanı sempatik hale getiren Lucifer, seyir zevki yüksek aksiyon sahneleri sunmaktadır. Duyarlı insanları rahatsız etmesinden dolayı, dizinin tarzı biraz daha polisiyeye yönelmiştir. Lucifer, Türkiye’de çok sevilmekle birlikte dünyada da fenomen bir dizi haline gelmiştir.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.