ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Shameless

8.01 / 10.0 (1259 oy)
IMDB: 8.7
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
 • Efsane

  Kadir ugur
  (2 ay önce)
  Cevap Yaz
 • İlk izlediğimde bana garip gelmişti ama sonradan alışıyor ve benimsiyorsunuz. Hayatın aslında çok basit görünüp yoğun geçtiğini hissediyorsunuz. Tavsiye ederim. Başroldeki kız için sevindim son sezonlarda. Favori çiftim Mickey & Ian, son ana kadar ilişkisi takip edilesiydi. Nice aşklara…

  ayseamanurayri
  (3 ay önce)
  Cevap Yaz
 • Birazdan başlıyorum ama UK versiyon iyi demişler ona mı baslasak ilk ne dersinz?

  minicik
  (11 ay önce)
  Cevap Yaz
 • UK versiyonundan 10 kat daha başarılı bir yapım diyebilirim.

  KayseriLee
  (1 sene önce)
  Cevap Yaz
 • Diziyi buldum fakat bölümleri sanırım eklenmedi yeni olduğu için. Ben beklerim hiç önemli değil. Favorilerime alıyorum, takip ettiğim dizilerden bildirim gelirse yeni bölümler için bu özelliğiniz güzeldi. Teşekkür ediyorum.

  Av.Ceren
  (1 sene önce)
  Cevap Yaz

  • Çok teşekkürler teklifiniz için sanırım gelişme süreci alanı bu iş için şimdilik uygun ilerleyen günlerde farklı alanlar da oluşturabiliriz birçok dizi yine taslak olarak beklediği için birkaç hafta sonra bu alanı etkinleştirmek daha uygun gözüküyor çünkü sizin istediğiniz bir diziyi biz zaten son eksikleri tamamlamak adına yayına almamış olabiliriz 🙂 (Sanırım ufak bir bug var düzelteceğiz benim yorumuma değil de kendi ilk yorumunuza cevap yaz olarak dönüş yaparsanız, bir önce ki mesajınız hatadan dolayı gözükmedi manuel olarak bir düzenleme yaptım)

   admin
   (1 sene önce)
   Cevap Yaz
  • yorumuna yanıt olarak.Geri dönüşünüz için ben teşekkür ediyorum. Keyifle bekliyor olacağım, dizi öneri yeride yapabilirseniz eksiklerinizi bizde iletebiliriz. Dizikolik biri olarak yardımım olursa ne mutlu bana 🙂

   Ceren Kahraman
   (1 sene önce)
   Cevap Yaz
  • Merhabalar aslında henüz siteyi tam olarak aktif etmemiştik fakat bugün bizi tesadüfen birileri buldu ve sitede bir hareketlilik oluştu 🙂 Bölümler hızlı bir şekilde yayınlanmaya devam ediyor. Birkaç gün içerisinde büyük oranda top dizileri halletmiş olacağız. Bir haftanın ardından ise dizimag büyük ölçüde stabil hale gelecek. İlginiz için teşekkürler.

   admin
   (1 sene önce)
   Cevap Yaz
Shameless'un yayınlanan son bölümü

Amerika’nın Chicago kentinde geçen Shameless Gallagher ailesinin yaşamını aktarıyor. Alkolik ve vurdumduymaz bir baba olan Frank Gallagher, altı çocuğuna gereken özeni göstermemektedir. Çocukların anneleri Monica ise, onları terk etmiştir. Çocukların en büyüğü Fiona, ailesine sahip çıkmak istemektedir. Bunun için liseyi bırakır. Yaşamını kardeşlerine adar.

Kardeşler birbirinden farklı karakterlere sahiptir. Ve her birinin yaşamında farklı sorunlar vardır. Fiona bu sorunlarla ilgilenir. Bir yandan çalışmaya ve ailesine bakmaya gayret gösterir. Çocukların velayetini alma mücadelesi verir. Bunlar gerçekleşirken baba Frank, sarhoş olup, yasa dışı işlerle uğraşmaktan başka bir şey yapmaz.

Shameless dizisi Gallagher ailesinin üzerinden Amerika’nın varoş mahallelerinin yaşamını gözler önüne sermektedir. Gençlerin dramı, alkol, uyuşturucu sorunlarına dikkat çekilmektedir.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.