ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Silicon Valley

8.53 / 10.0 (11417 oy)
IMDB: 8.5
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  • şimdiye kadar izlediğim dizilerin bile ötesinde. Ben çok sevdim bu diziyi. Ayrıca buradan başka sitede izlemek istemiyorum. Altyazı konusunda çok iyiler. Dizi sonundaki açıklamalar hoşuma gitti.

    seher
    (1 ay önce)
    Cevap Yaz
Silicon Valley'un yayınlanan son bölümü

Silikon Vadisi tüm dünyada ilgiyle izlenen bir merkezdir. Çünkü dünyanın tüm teknolojik gelişmeleri, bu merkezden ortaya çıkıyor. Ve silicon valley Silikon Vadisinin gerçekliğini ekranlara taşıyor. Dizinin konusu, Silikon Vadisinde çalışan Richard ve arkadaşlarının yaşadıklarını aktarmaktadır.

Richard, zeki ve başarılı bir dâhidir. Ancak fazlasıyla asosyal olan bu karakter, yalnızca işiyle meşgul olmayı sever. Richard, oldukça iddialı fikirlere sahiptir. Ve bunları hayata geçirerek bir teknoloji dehası olarak anılmak istemektedir. Richard ile birlikte çalışan beş arkadaşı daha vardır. Onlar da kendi alanında oldukça başarılı kişilerdir.

Dizi boyunca Richard ve arkadaşlarının teknolojiyi insanlığın hizmetine sunmak için çabalarına tanıklık edebilirsiniz. Günlük yaşamda kullandığımız teknolojik cihazların nasıl üretildiğini bu dizi aracılığıyla izlemek mümkün.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.