ÜYE OLUN ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

The 100

7.53 / 10.0 (16758 oy)
IMDB: 7.7
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
  • İlk bi’ kaç sezon gerçekten sardı ama sonrasında sadece kandan, ölümden, şiddetten bıkar hale geliyorsunuz. Ha yine 7. sezona kadar izlersiniz, kendisini izlettirir ama koparsınız bazı olaylarından dizi bütünlüğünü tamamen sağlamak güç.

    ayseamanurayri
    (2 ay önce)
    Cevap Yaz
The 100'un yayınlanan son bölümü

Bilim kurgu sevenlerin tercihi olan the 100 bir distopyayı içermektedir. Yüz yıl önce dünyada yaşanan bir nükleer savaş, dünyanın sonunu getirmiştir. İnsanlar hayatta kalmak için dünyanın çevresinde yer alan uzay istasyonuna yerleşmiştir.

Dünya ancak 100 yıl sonra radyasyondan arınıp, yeniden yaşanacak bir yer haline gelecektir. İnsanlar bir asır boyunda uzay istasyonunda yaşamına devam etmiştir. Ancak bu istasyon artık onların ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz kalmıştır. Birilerinin dünyaya gidip, ortamı kontrol etmesi gerekmektedir.

Uzay istasyonunun yönetimi 100 genci seçer ve dünyaya gönderir. Bu geçlerin ortak bir özelliği vardır. Hepsi, uzay istasyonunda suç işlemiş, asi gençlerdir. Gözden çıkarılmış kimselerdir. Dünya eğer hala tehlikeli ise, onların ölümü üzüntü yaratmayacaktır. Gençler dünyaya indiklerinde kendilerini ilginç koşullar beklemektedir.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.